Szorty

wtorek, 19 kwietnia 2011

Wielkanoc tuż, tuż, więc czas rozbić kilka jajek. Jeśli lubicie grę, która bije rekordy mobilnej popularności, to na pewno zainteresuje was Angry Birds Seasons: Easter! Wersja na iPhone kosztuje 99 centów, na iPad $1.99 w właściciele Androida pograją sobie za darmo ale z reklamami.

13:50, mobilnyinternet , Szorty
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 14 kwietnia 2011

Wideo poniżej to w zasadzie nie jest reklama. To przejaw ludzkiej kreatywności, dokładności i ciężkiej pracy. Usiądźcie wygodnie i odprężcie się.

Sakura 森の木琴 - The best bloopers are a click away

 

14:27, mobilnyinternet , Szorty
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 07 kwietnia 2011

Aplikacje do tłumaczenia na telefony mogą coraz więcej. Skanują teksty i rozpoznają ludzką mowę, ale wciąż nie są doskonałe o czym przekonał się reporter New York Times. (Wideo jest w języku angielskim i nie ma, na razie, żadnej aplikacji, która mogłaby wam pomóc :))

środa, 06 kwietnia 2011
poniedziałek, 04 kwietnia 2011

Kablówki zrozumiały, że tablet w domu może odebrać im widzów i przygotowują aplikację pozwalającą oglądać wykupiony pakiet TV na tym właśnie urządzeniu. Sieć Cablevision udostępniła ostatnio 300 kanałów telewizyjnych i 2 tysięcy filmów w aplikacji na iPada. Podobno w planach firmy jest całkowita likwidacja tradycyjnych dekoderów i zastąpienie ich wirtualnymi odpowiednikami.

12:44, mobilnyinternet , Szorty
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 11
Partnerem bloga jest iPlusRaport z badania Mobilny internet 50+