O blogu

poniedziałek, 09 listopada 2009

Witamy na naszym mobilnym blogu! Przeczytasz tu o różnych aspektach mobilności – zarówno tych ściśle technicznych, jak i społecznych, kulturowych, a nawet… typowo kobiecych!

Internet mobilny staje się w Polsce naprawdę popularny. Coraz tańszy, szybszy i łatwiej dostępny. Dlatego postanowiliśmy porządnie rozprawić się z tematem mobilności. Na naszym blogu znajdziecie między innymi praktyczne informacje o sprzęcie i ofertach oraz programach umożliwiających korzystanie z mobilnego internetu, publikowane będą też wpisy pokazujące, jak mobilny internet wpływa na społeczeństwo i współczesną kulturę. Na internet mobilny chcemy też spojrzeć z perspektywy ultrakobiecej: jedną z naszych autorek jest młoda mama, która dzięki mobilnemu internetowi może (choć nie zawsze łatwo;) łączyć obowiązki domowe z pracą.

Autorzy:

Marcin Wilkowski - autor projektu Historia i Media (historiaimedia.org), realizuje historyczne projekty edukacyjne w internecie. Zainteresowania: cyfrowa humanistyka, społeczeństwo i sztuka w Sieci.

Justyna Dzieduszycka-Jędrach – zawodowo prowadzi projekty marketingowe w internecie, od strony teoretycznej bada komunikację sieciową w kontekście lingwistycznym i społecznym, prywatnie zabiegana mama 2-latka, „entuzjastka”;) nowych mediów cyberkultury i literatury cyberpunkowej (kontakt: justyna@121pr.pl).

 

Oraz goście...

Partnerem bloga jest iPlus.

 

Zapraszamy też na profil Mobilny Internet na Facebook.com

KONTAKT Z NAMI: iplus@plus-fb.pl

22:38, mobilnyinternet , O blogu
Link Dodaj komentarz »
Partnerem bloga jest iPlusRaport z badania Mobilny internet 50+